Рябченко О.Л. Студенти радянської України 1920–1930-х років: практики повсякденності та конфлікти ідентифікації. Xaрькiв: ХНАМГ, 2012. 456 с.
У монографії досліджуються студенти вищих навчальних закладів України 1920–1930-х рр., як особлива суспільна група з притаманними їм ціннісними установками, ідеологічними і комунікативними практиками. Простежуються характерні для молоді того часу стратегії здобуття вищої освіти, аналізуються норми, стиль, якість та контрасти їхнього повсякденного життя. Для науковців, викладачів, студентів, всіх, хто цікавиться вітчизняною історією та культурою.
“Студенты советской Украины 1920-1930-х годов: практики повседневности и конфликты идентификации”

В монографии исследуются студенты вузов Украины 1920–1930-х гг. как особая общественная группа с присущими им ценностными установками, идеологическими и коммуникативными практиками. Прослеживаются характерные для молодежи того времени стратегии получения высшего образования, анализируются нормы, стиль, качество и контрасты их повседневной жизни. Для ученых, преподавателей, студентов, всех, кто интересуется отечественной историей и культурой.